Блок клапанів пневмопідвіски CLS-class C( ATM

Блок клапанів пневмопідвіски Mercedes CLS-class (C218) ATM
Блок клапанів пневмопідвіски Mercedes CLS-class (C218) ATM
Блок клапанів пневмопідвіски Mercedes CLS-class (C218) ATM
Блок клапанів пневмопідвіски Mercedes CLS-class (C218) ATM
5699 ₴
Виробник: ATM
Артикул: ATM0148

Блок клапанів пневмопідвіски встановлюється на автомобіль Mercedes CLS-class C218 2010-2018 років випуску.

Марка автомобіля
Mercedes
Рік випуску авто
2010-2018
Модель автомобіля
CLS-class
Код О. Е. М.
A2513200058, A2123200358, 2123200658, 2113201525, A2113200825, A2123200158
Серія
W218
Країна виробник
Китай
Тип запчастини
Аналог
Гарантія
На встановлення

Пневмопідвіска Mercedes

 Пневмопідвіска Мерседес надає водієві і пасажирам високий рівень комфорту і безпеки під час руху транспортного засобу. Принциповою відмінністю пристрою від стандартної автомобільної підвіски полягає в унікальному рішенні німецьких інженерів. Вони повністю відмовилися від використання звичних нам деталей – торсіонів, ресор і пружин. Функція захисту від вібрації перекладена на пневмоподушки, які представляють собою спеціальні балони, заповнені повітрям під високим тиском.

У чому полягають переваги пневматичних підвісок Мерседес?

  • Ефективне поглинання негативних наслідків від дефектів дорожнього полотна (нерівності, ями, вибоїни);
  • Якісне підвищення прохідності транспорту в умовах фактичної відсутності асфальтованого покриття;
  • Регулювання кліренсу;
  • Фіксація бажаної дистанції автомобільного кузова щодо дороги;
  • Плавність руху авто
  • Висока надійність компонентів пристрою.

У чому полягає конструктивна унікальність пневмопідвіски Mercedes?

Читати повністю...

 Нова пневматична підвіска є черговим шедевром німецької інженерної думки. Це досконала багатокомпонентна система, що складається з безлічі високотехнологічних деталей і механізмів. Принцип роботи підвіски полягає у використанні пневматичних балонів, заповнених стисненим повітрям, які і приймають на себе всі коливання і вібрації, що виникають під час руху автотранспорту. З конструктивної точки зору, система являє собою окремий агрегат авто або є частиною передньої і задньої підвіски.

Оптимальний рівень тиску в подушці здійснюється за рахунок роботи компресора. До складу приладу входять електричний двигун, осушувач повітряних мас і електромагнітні клапани. Проходження повітряного потоку і його доставку в пневмобалони забезпечується металевим ресівером. По суті це міцний резервуар, в якому відбувається накопичення запасу стислій газової суміші.

Процеси управління роботою пристрою здійснює система електронних блоків і датчиків. Завдяки їм забезпечується автоматичний контроль висоти кузова автомобіля, швидкості руху транспорту, рівня тиску у вузлах і інших параметрів.

Всі показання передаються в електронний блок управління, який, в свою чергу, генерує і відправляє керуючі команди. Вони визначають роботу компресорного реле і системи клапанів.

 

Часті причини виходу з ладу і появи несправної пневмопідвісок

Слабкою ланкою пневматичних підвісок даної марки виступають пневмоподушки. Проблема в тому, що виробник не передбачив захисні механізми від попадання вологи і бруду на систему балонів. До того ж вони досить чутливі до механічних пошкоджень.

Експлуатація автомобіля призводить до постійних навантажень і впливу на пневмостоку агресивних факторів – вологи, хімічних реагентів, пилових частинок і т.д. постійна взаємодія з абразивними елементами, що потрапляють всередину автомобіля, веде до пошкодження пневморукавів і зносу корпусу пневмоподушок.

Основна причина виходу з ладу пневмобалонов марки Мерседес – недотримання швидкісного режиму при їзді на дорожніх покриттях низької якості. Пневмоподушки і інші компоненти пневмопідвіски вкрай чутливі до різких поворотів, заметів, ударних хвиль, що виникають при наїзді на ями і купини. Уникнення цих факторів і дотримання правил експлуатації допоможуть власнику значно продовжити ресурс роботи пристрою.

Категорія

Ви дивилися