porsche cayenne gts7 Якщо ви вирішили придбати новий автомобіль Порше Кайен, то необхідно врахувати кілька факторів. Найважливішим є кліренс.

 Кліренс-це відстань між дорожнім покриттям і нижньою точкою кузова автомобіля. Найчастіше, його вимірюють в передній частині транспортного засобу, де знаходиться мотор.

Які функції виконує пневматична підвіска?

 Пневмопідвіска являє собою непросту систему, покликану підтримувати оптимальне положення кузова по відношенню до дорожнього покриття. Це відбувається внаслідок зміни тиску в пневматичних подушках або пневматичних балонах. Процес регулювання цілком здійснюється в режимі автомат. Саме тому при будь-якій швидкості ні водій, ні пасажири майже не відчувають нерівностей на дорозі.

porshe gabarity

 Пневмопідвіска виконує ще одне завдання: змінює кліренс. У разі збільшення поліпшується прохідність по бездоріжжю, а при зменшенні — сутичка коліс з дорожнім покриттям і керованість.

Крім того така підвіска може бути встановлена спільно зі спортивними амортизаторами.

Як влаштована Пневмопідвіска автомобіля Порше кайен

У систему включені наступні комплектуючі:

- компресор-нагнітач повітря в систему. Ви можете купити Компресор пневмопідвіски Porsche Cayenne за хорошою ціною і високої якості в нашому інтернет магазин;

- повітряний ресивер. Це пристрій завдяки якому регулюється кліренс в невеликому діапазоні;

- повітряні магістралі-провідники, по яким циркулює повітря;

- Пневморесори ( пневматичні балони або пневматичні подушки) - пружні елементи;

- датчики-прилади, які збирають інформацію про положення кузова щодо дорожнього покриття;

- електронний блок управління  займається обробкою інформації, яка виходить від датчиків.

 

Ви можете купити пневмобалон для Порше Кайен в нашому інтернет магазин.

Пневматична підвіска дає можливість регулювати кліренс в ручному і автоматичному режимі. При ручному режимі жорсткість можна регулювати якщо присутні пневматичні стійки. В автоматичному режимі регулювання здійснюється за допомогою блоку управління, який отриманий з датчиків.

Як здійснюється робота пневматичної підвіски Porsche Cayenne (2002-2010)

 На автомобілі Порш Каєн встановлена високоефективна пневма, завдяки якій забезпечується комфортне водіння по будь-яких дорогах. Але у її комплектуючих обмежений термін служби. Зокрема це стосується пружних деталей. Життєвий цикл пневматичних подушок і пневматичних балонів в середньому становить 6 років інтенсивної експлуатації. Цей термін можна продовжити, якщо своєчасно здійснювати техобслуговування, вчасно усувати забруднення і стежити за справністю амортизаторів та інших елементів пневми.

 Наш інтернет магазин пропонує купити Компресор пневмопідвіски Porsche Cayenne, а також придбати автозапчастини пневмопідвіски високої якості і за оптимальною ціною. У нашому магазині сертифікована продукція. Замовте онлайн пневмоамортизатори і інші елементи системи або цілком комплект, а ми здійснимо швидку доставку в будь-яке місто України.
Text.ru - 100.00%