Машини марки Lexus відрізняються чудовими ходовими якостями, включаючи питання зручності їзди. Моделі з пневмопідвіскою ж і зовсім межа мрій багатьох автолюбителів. З такою машиною будь-яка дорога здасться рівною і приємною, навіть якщо в дійсності на ній повно нерівностей. При необхідності

pnevmopodveska lexus 460

купити пневмобалон на Lexus GX 470 або будь-який інший компонент пневматичної підвіски ви можете у нас.

 Незважаючи на надійність, Пневмопідвіска Lexus час від часу теж потребує ремонту. Причиною для заміни будь-яких деталей може послужити як природний знос, так і надмірні механічні дії. Всі необхідні компоненти ви знайдете в нашому магазині. Наприклад, у нас можна купити пневмобалон на Lexus GX 460.

Задуматися про пошук проблеми безумовно варто при непередбачуваному зміні кліренсу або безперервній роботі компресора пневмопідвіски.

Несправності пневмопідвіски Lexus GX

Найчастіше зустрічаються такі несправності підвіски:

– выход из строя датчика положения кузова, отвечающего за автоматическую регулировку клиренса. Причиной этого могут быть неполадки в электропроводке (включая обрыв провода и короткое замыкание) либо повреждения;

– неисправность компрессора. Обычно это происходит вследствие поломки клапана управления – для решения данной проблемы нужно произвести замену компрессора. Также причинами могут послужить перегрев и обмерзание;

– утечка воздуха из системы. Интенсивность бывает разной. Если автомобиль при стоянке очень быстро опускается, после чего довольно долго поднимается, а то и вовсе остается в том же нижнем положении – это явный признак сильной утечки. Что касается слабой утечки, то ее выявить сложнее, но все же можно. При слабой утечке компрессор функционирует практически беспрерывно, поскольку давление в системе не держится. Это приводит к его перегреву и может вызвать неисправность. Выходить воздух может через воздушные магистрали, блоки клапанов либо пневмобаллоны.

На необхідність ремонту пневмопідвіски Lexus вказують такі ознаки:

– постоянное и непредсказуемое изменение высоты кузова;

– автомобиль начинает кренить в сторону;

– возникновение посторонних шумов при функционировании подвески (к примеру, сильное дребезжание компрессора либо звук выходящего воздуха);

– заметное проседание машины в стационарном состоянии и во время езды при загрузке багажника и салона;

– в ресивере и пневмоподушках медленно нагнетается необходимое давление.

Якщо у вас виникли підозри про несправність пневматичної підвіски, треба негайно звернутися до професіоналів. Лише поєднання досвіду роботи і необхідного оснащення дозволить бути впевненим в якісній діагностиці поломки і надійності ремонту пневмопідвіски Lexus.

Варто відзначити, що Підвіска розрахована на пробіг в 100,000 кілометрів. Однак це з урахуванням доріг в Західній Європі або Японії. При їзді по дорогах нашої країни ремонтувати пневмопідвіску потрібно значно раніше. 

Дорожнє покриття робить сильний вплив на ймовірність заміни деталі. Особливо треба бути обережним з вересня по березень, так як дорожній бруд пошкоджує Пневморесори. Особливо це стосується ресор відкритого типу.

У нашому магазині представлені будь-які товари для ремонту пневмопідвіски Lexus. Наприклад, ви можете купити пневмобалон на Lexus GX 460. Наші товари-перевірені аналоги від американської компанії Arnott Inc., яка вже більше 25 років виробляє і модернізує деталі пневматичної підвіски.

Купивши пневмобалон на Lexus GX 470 (або будь-який інший товар), ви можете отримати товар самовивозом або замовити кур'єрську доставку.

Text.ru - 100.00%