osobennosti pnevmopodveski toyota prado

Практично всі автомобільні підвіски складаються з декількох деталей, що сприймають різну навантаження. До них відносяться:

• Рессоры;

• Пружины;

• Стальные торсионы.

У позашляховика Prado 120 конструкція трохи інша. Завдяки задній Пневмопідвіска для Land Cruiser Prado машина відрізняється підвищеною комфортністю, легкою керованістю, а також високою прохідністю.

Переваги пневматичних підвісок

Російські дороги завжди відрізнялися своїм дорожнім покриттям. Регульовані пневмоподушки допомагають відчувати себе комфортно в салоні автомобіля, на вибоїнах і вибоїнах. З'явилася можливість налаштувати кліренс машини відповідний умовам рухам.

На жаль, ці деталі часто приходять в непридатність. Причин може бути кілька. Перш за все, це підвищений знос, а також механічне пошкодження. Купити пневмобалон на Land Cruiser Prado можна в Інтернеті. Необхідно перейти на сторінку нашого сайту https://pnevmobalon.kiev.ua/toyota/land-cruiser-prado-120.html і оформити заявку. Весь товар сертифікований, відрізняється високою якістю.

Принцип роботи

Конструктори Тойота Прадо передбачили регулювання підйому автомобіля, яка виконується відповідно до ваги вантажу, а також кількістю пасажирів. Для цього в машині встановлені спеціальні датчики, що стежать за рівнем кузова. Вони передають інформацію в комп'ютерний блок, який забезпечує пневматичні циліндри певним тиском повітря. Інженери передбачили переклад підвіски з автоматичного режиму на Ручне управління. Водій може за допомогою ручного перемикання самостійно регулювати величину кліренсу.

 

Дана функція робить позитивну дію на прохідність автомобіля, його керованість. Пасажири в салоні відчувають себе комфортно і затишно. Згідно ситуації, що виникла, водій може скористатися декількома спеціальними режимами.

Високий (HI)

Застосовується для збільшення кліренсу. Ця функція допомагає долати перешкоди, рухатися в умовах повного бездоріжжя.

Середній (Normal)

Використовується при звичайному Русі.

Низький (LO)

Встановлено мінімальний кліренс. Дуже зручна опція для розвантаження різних вантажів, посадки пасажирів.

 

Коли пневматична система працює в автоматичному режимі, блок управління виконує накази спеціальної програми. Якщо встановлена середня висота (Normal), автомобіль піднімається максимально (HI), при падінні швидкості менше 50 км/год. Зворотний процес починається при збільшенні швидкості.

 

Активація режиму LO почнеться в разі уповільнення режиму Normal (межа 12 км/год). При прискоренні lo відключається.

Користуватися автоматичною роботою пневмопідвіски Land Cruiser Prado згідно з рекомендаціями виробника не варто, коли температура опускається нижче мінус 30 градусів. При такому морозі необхідно користуватися ручним керуванням. Автомобіль встановлюють на середню висоту.

 

Для буксирування встановлюється положення Normal. Необхідно відключити всю автоматику. Зміна режимів відбувається тільки вручну. Автоматична зміна кліренсу повинна бути відключена, якщо необхідно підняти машину на домкраті або зупинитися з невеликим нахилом.

Конструктивні особливості пневмопідвіски

Для створення високої прохідності, розробники "Toyota Land Cruiser Prado 120" встановили задню спеціальну пневматичну підвіску. Сталеві пружини в ній замінені гумовими циліндрами, що працюють на стислому газі. Щоб забезпечити працездатність системи, був розроблений особливий комплекс вузлів, із застосуванням додаткових механічних елементів.

Пневмоподушки

Найважливіша деталь системи. Гумові циліндри поглинають удари коліс. Пневмоподушки часто зношуються, ламаються через умови роботи (бруд, підвищена вологість). Купити пневмобалон на " Land Cruiser Prado» можна в Інтернеті. Для отримання високоякісного товару, досить оформити замовлення.

Повітряний компресор

Щоб отримати високий тиск в пневмобалоні встановлений електричний насос. Для зменшення підвищеної вологості повітря встановлений спеціальний осушувач. Щоб зменшити підйом машини, Випускний клапан починає скидати зайвий тиск. Для очищення повітря, що подається в компресор, встановлений спеціальний фільтр.

Управління

Спеціальний блок займається регулюванням підйому кузова. Він подає команди компресору, а також блоку клапанів, на встановлення певного тиску газу.

Ресивер

З його допомогою прискорюється підняття машини. У цьому резервуарі тимчасово міститься накопичується повітря.

Датчики, що вловлюють величину швидкості

Пристрої стежать за пневматичною підвіскою. Від їх роботи залежить висота кузова, м'якість відкривання дверей.

Основні ознаки поломки пневмопідвіски

Існує кілька несправностей, які можна швидко визначити:

 

• после долгой стоянки начинают проседать оси;

• увеличивается клиренс после старта двигателя;

• автоматическая регулировка дорожного просвета функционирует неправильно;

• слишком долго и часто работает компрессор;

• визуальные повреждения на резиновом кожухе.

 

Деталь пневмопідвіски Land Cruiser Prado стають не придатними через підвищеного зносу, виникнення розривів м'яких вузлів. Причиною такої поломки стає дорожній бруд, різні агресивні хімічні речовини, що перетворюються в грубі абразивні частинки, які виводять з ладу всі металеві деталі, гумові елементи. В результаті пневмобалони не тримають потрібний тиск.

 

До збою може привести несправність компресора. Іноді блок втрачає свою герметичність, глючить електронна система.

Щоб робота пневмопідвіски була надійною і якісною, необхідно постійно стежити за функціонуванням всіх систем і вузлів. Своєчасна заміна вийшли з ладу деталей, дозволить продовжити термін її експлуатації.

Text.ru - 100.00%