Пневмопідвіска Bentley Bentayga

Що ж за автомобіль-Бентлі?!

 Всім автолюбителям в світі відомо, що Бентлі заслужено є одним з найдорожчих автомобілів. Однак далеко не всі автолюбителі знають, що дане авто

оснащено просто приголомшливою пневмопідвіскою. Втім, іноді і з нею може статися деяка неприємність, що в обов'язковому порядку зажадає від власника цієї шикарної машини і уваги, і нервів, і додаткових фінансових витрат. 

Система Bentley Air, унікальна Пневмопідвіска

 Під кузовом будь-якого автомобіля зазвичай розташовуються спеціальні пружини. Замість них під кузовом Бентлі розташовуються чотири спеціальні пневмостойки (пневмобалони). Кожен з пневмобалонов заповнений повітрям, подача якого відбувається через резервуар високого тиску. За показник тиск у всій системі відповідальність носить компресор пневматичної підвіски. Комп'ютеризована система машини старанно контролює режим здійснюваного по дорозі руху, вносячи, в разі необхідності, відповідні поправки в присутнє в пневмостойках тиск. 

Варто звернути увагу, що спуск або підйом автомобіля не здійснюється за мить. Причому якщо спуск авто відбувається занадто швидко, це є явним показником того, що його пневмопідвіски торкнулася якась несправність. Можливо, трапилася поломка одного з пневмобалонов, і власнику знадобиться, як можна швидше, купити пневмобалон Bentley, несправному на заміну. У разі будь-якої несправності, що трапилася з машиною, інформація про це буде передана у вигляді попереджувального повідомлення прямо на дисплей, розташований на приладовій дошці. Якщо затягувати з придбанням нового пневмобалона, машина починає опускатися під час стоянки вночі, що провокує зайве навантаження на інші елементи підвіски. Так що своєчасна покупка нового пневмобалона, і його установка замість пошкодженого обов'язково дозволить уникнути необхідності ремонтувати або міняти інші елементи підвіски.

Що може призвести до відмови пневмопідвіски Bentley?

 На стан підвіски найактивніше здатний вплинути її вік. Зокрема, в гумовій її частині можуть виникати мікротріщини, через які буде йти повітря. Якщо пневмобалон позбавляється своєї герметичності, це буде однією з найбільш серйозних складнощів щодо пневматичної підвіски. При несправності одного з чотирьох пневмобалонов, тобто виході з ладу одного з пневматичних амортизаторів, автомобіль гарантовано буде опускатися на один кут. Це буде помітно навіть візуально. Важливою складовою даної ситуації буде своєчасне (а краще завчасне) виявлення проблеми. Якщо не піддати ремонту пошкоджений амортизатор, ресора здатна вийти з ладу безпосередньо під час руху, причому на високій швидкості. Наскільки катастрофічними можуть бути наслідки, можна навіть не згадувати.

При цьому пневмобалон є далеко не єдиним місцем, де може виникнути витік повітря. Герметичності можуть позбутися будь-які з компонентів системи, наприклад:

  • штуцер;
  • трубопровід;
  • місця, де трубопроводи прикріплюються до інших елементів пневматичної підвіски. 

 Найбільші труднощі в цьому випадку має виявлення самого місця витоку, адже це місце може бути абсолютно недоступним для візуального визначення. А сама Підвіска точно відмовиться функціонувати без повного усунення проблеми.

 

Несправність пневматичного компресора в автомобілі Bentley 

 Теж є досить поширеною складністю. Як було зазначено вище, наповнення цього компресора повітрям здійснюється за допомогою резервуара високого тиску, куди він, в свою чергу, накачується цим самим компресором. Якщо останній зламається, пневмобалони не будуть повноцінно заповнюватися повітрям. Загрожує це тим, що Підвіска впаде. Для накачування повітря компресорів використовується електродвигун, з яким часто і виникають складнощі.

 

1.У ситуації, коли компресор починає ламатися, водій може почути характерний шум, який свідчить про поломку електрорушійка компресора.

2.Якщо в постійно працюючому компресорі виникнуть ознаки несправності, він може просто вийти з ладу через перегрів. Краще привести його в нормальний режим роботи, шляхом періодичного включення, що переривається зупинками з наповненням повітрям.

3.У разі несправності компресора, автомобіль буде набагато нижче, ніж зазвичай.

 

Можливість придбання запчастин для пневмопідвіски

На щастя сьогодні покупка запчастин не представляє для власників Бентлі ні найменшої труднощі. Щоб знайти відповідний пневмобалон Bentley Continental GT або , досить просто пройти за посиланням на сторінку каталогу нашого інтернет-магазину https://pnevmobalon.kiev.ua/bentley.html

Text.ru - 100.00%